👉 TYLKO DO WIELKANOCY – DODATKOWY RABAT -15% z kodem WIELKANOC15
Kosz druciany Ks11, 965(wys.)x380(szer.)x330(wys.) mm
Kod: TF-KS11-9003Opis szczegółowy produktu
Kluczowe cechy: Możliwość sztaplowania: Proste i stabilne sztaplowanie wielu koszy. Bezpieczna konstrukcja:Macki zapobiegają przesuwaniu się koszy ułożonych jeden na drugim. Wytrzymała konstrukcja:Wysokiej jakości drut zapewnia długą żywotność i wytrzymałość. Wykończenie powierzchni:Malowany farbą comaxite w białym kolorze RAL 9003, która chroni przed korozją i zapewnia długą żywotność. Ten kosz jest idealny dla szkół, boisk sportowych, magazynów lub domów, gdzie trzeba efektywnie wykorzystać przestrzeń magazynową i utrzymać porządek. Producentem oferowanego przez nas programu drucianego jest wyłącznie czeska firma FEROPLAST spol. s r.o., www.feroplast.czParametry dodatkowe
| Kategoria: | Systemy druciane |
|---|---|
| Gwarancja: | 10 lat |
| Waga: | 2.6 kg |
| Kolor: | biały |
| Obróbka powierzchni: | Malowanie farbą Comaxit |
| materiał: | stal, ocel |
| Szerokość koszyka: | 380 mm |
| Głębokość kosza: | 965 mm |
| Wysokość kosza: | 330 mm |
| Szerokość kosza: | 380 mm |
| Wykończenie powierzchni: | Malowanie proszkowe |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz





