👉 TYLKO DO WIELKANOCY – DODATKOWY RABAT -15% z kodem WIELKANOC15
Moduł dostawny narożnego Trestles RTCL 1800x1000x400, nośność 800 kg, 4 półki
Kod: RTCL4010-4PProdukty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Profesjonalny system regałowy umożliwiający łatwą rozbudowę według potrzeb magazynu.
Modułowa konstrukcja pozwala na tworzenie ciągów regałowych o dowolnej długości.
Czego można się dowiedzieć o tym produkcie? Na przykład:
Główne zalety przedłużenia regału narożnego RTCL:
✅ Modułowe rozszerzenie zespołu narożnego RTCL - Można podłączyć przedłużenie do regału narożnego i w razie potrzeby kontynuować rozbudowę.
✅ Udźwig 200 kg na półkę, całkowity udźwig nadstawki 800 kg - bezpieczne przechowywanie skrzynek, narzędzi i materiałów.
✅ Wytrzymała stalowa konstrukcja - wytrzymałość i wysoka stabilność.
✅ Montaż bezśrubowy - szybki montaż bez użycia narzędzi.
✅ Powierzchnia malowana proszkowo - długa żywotność i ochrona przed korozją.
✅ 4 regulowane półki - Elastyczna przestrzeń do przechowywania z regulowaną wysokością półki.
✅ Półki DTD o grubości 8 mm - Trwałe rozwiązanie do normalnego i ciężkiego przechowywania.
✅ Metalowe nóżki - służy do zakotwiczenia przedłużenia do podłogi.
✅ Możliwość zakotwiczenia do ściany - dla jeszcze większego bezpieczeństwa.
✅ 10 lat gwarancji - dowód jakości i długoterminowej trwałości.
Porównanie z typowymi regałami dostępnymi na rynku:
➡️
| Właściwość | W wyniku recenzji użytkowników produkt otrzymał ocenę 🏆 | Popularne tanie regały ❌ |
| Nośność półki | 200 kg | 80 - 150 kg |
| Instalacja | Bezśrubowe - łatwe | Skręcany - bardziej złożony |
| Konstrukcja | Stabilna stal | Słabsza blacha |
| Obróbka powierzchni | Powłoka proszkowa (antykorozyjna) | Tanie malowanie podatne na ścieranie |
| Wytrzymałość półki | 8 mm DTD - mocna i trwała | cieńsze płyty MDF/HDF - bardziej podatne na wypaczenia |
| Produkcja | Wyprodukowano w Czechach | Import z Azji |
| Gwarancja | 10 lat | 2 lata lub mniej |
Dlaczego warto wybrać regały i przedłużki TRESTLES RTCL?
Firma TRESTLES a.s. je Czeski producent z długą tradycją w dziedzinie regałów metalowych i technologii przeładunku. Dzięki produkcji na w pełni zautomatyzowanych liniach utrzymujemy stabilne linie produktów, które spełniają najwyższe standardy jakości. TRESTLES jest jednym z Największy europejski producent regałów i techniki obsługi.
📌 Klasa średniego stresu - Doskonały kompromis między udźwigiem a uniwersalnym zastosowaniem.
📌 Możliwość rozbudowy - Rozszerzenia pozwolą na tworzenie dłuższych złożeń w zależności od potrzeb.
📌 Stabilność i bezpieczeństwo - Solidna konstrukcja, możliwość zakotwienia do podłogi lub ściany.
📌 Dostępny zasięg długoterminowy - pozwoli to zachować spójność systemu w przyszłości.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | RTCL - narożne i nieskończone |
|---|---|
| Gwarancja: | 10 lat |
| Waga: | 18.34 kg |
| EAN: | 8595102430852 |
| Wysokość: | 1800 mm |
| Szerokość: | 1000 mm |
| Głębokość: | 400 mm |
| Udźwig: | 800 kg |
| Liczba półek: | 4 |
| Materiał półki: | 8 mm DTD |
| Nośność regału: | 800 kg |
| Seria modelowa: | RTCL |
| Typ regału: | średni |
| Wykończenie powierzchni: | lakier proszkowy |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz





