👉 TYLKO DO WIELKANOCY – DODATKOWY RABAT -15% z kodem WIELKANOC15
Regulowany stojak z rolką
Kod: T12B-9005Opis szczegółowy produktu
Właściwości produktu:
-
Regulowana wysokość: Stojak można łatwo dostosować do optymalnej wysokości. Od ergonomicznej pracy przy biurku po pracę na stojąco przy większych projektach, ten stojak spełnia wszystkie potrzeby.
-
Wysokiej jakości rolka: Rolka na stojaku umożliwia łatwe przesuwanie i przenoszenie materiałów. Poruszaj się bez wysiłku po powierzchni roboczej, aby uzyskać precyzyjne wyniki.
-
Stabilna konstrukcja:Solidna konstrukcja zapewnia wytrzymałość i stabilność nawet podczas wymagających zadań roboczych.
-
Łatwy montaż:Stojak można szybko i łatwo złożyć bez konieczności użycia skomplikowanych narzędzi. Możesz cieszyć się jego zaletami zaraz po wyjęciu z pudełka.
Wymiary: 680-1110(v)x428(š)x350(h) mm
Szerokość rolki: 285 mm
Maksymalny udźwig: 100 kg
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Transport i obsługa |
|---|---|
| Gwarancja: | 10 lat |
| Waga: | 4.5 kg |
| Udźwig: | 100 kg |
| Nośność: | 100 kg |
| Regulowana wysokość: | 680–1110 mm |
| Szerokość: | 428 mm |
| Głębokość: | 350 mm |
| Szerokość rolki: | 285 mm |
| Kolor: | czerwony |
| Udźwig: | 100 kg |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz





