👉 TYLKO DO WIELKANOCY – DODATKOWY RABAT -15% z kodem WIELKANOC15
Regał półkowy Trestles RP5-MUV 1800x1200x450, nośność 1200 kg, 4 półki, szary
Kod: RP5-MUV-4512/4-SEDAOpis szczegółowy produktu
Profesjonalny regał magazynowy przeznaczony do intensywnego użytkowania.
Solidna konstrukcja zapewnia wysoką nośność oraz bezpieczne przechowywanie towarów.
Metalowy regał półkowy 1800x1200x450 mm o nośności 1200 kg
Regał półkowy nadaje się do garaży, magazynów, sklepów, piwnic, warsztatów, archiwów, biur lub spiżarni, ale także do dużych sklepów lub przemysłu.
Ze względu na ich zastosowanie nazywane są regałami magazynowymi.
Regały lakierujemy w standardowych odcieniach
Kolory RAL przez malowanie proszkowe. Odcień koloru to RAL7031
. Zaletą jest Bezśrubowa konstrukcja i łatwy montaż.
Wysokość półek jest regulowana i w razie potrzeby można ją w dowolnym momencie zmienić. Regały można w ten sposób w pełni dostosować do aktualnych potrzeb magazynowych.
Ten regał dostarczamy z czterema półkami.
Wykończenie powierzchni konstrukcji:
Ochronę przed korozją i czynnikami atmosferycznymi zapewnia malowanie proszkowe całej konstrukcji. Połączenie wysokiej jakości stali i malowania proszkowego zapewnia regałom długą żywotność.
Dlaczego warto wybrać metalowe regały TRESTLES:
- doskonała stabilność
- gwarantowana nośność
- doskonała ergonomia
- bezkonkurencyjny stosunek jakości do ceny,
- produkcja realizowana jest na w pełni zautomatyzowanych linie produkcyjne w naszej firmie Trestles a.s.
Szanowni Państwo, jeśli potrzebują Państwo zamówić większą ilość regałów, których nie posiadamy w magazynie w wymaganej ilości w naszym sklepie internetowym, prosimy o kontakt pod adresem shop@trestles.pl lub telefonicznie 605 180 144, a wyprodukujemy nasze regały w wymaganej ilości z czasem dostawy do jednego tygodnia. TRESTLES jest największym producentem regałów i urządzeń do transportu bliskiego w Europie, o zdolności produkcyjnej kilkudziesięciu tysięcy regałów tygodniowo.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Regały z półką drewnianą |
|---|---|
| Gwarancja: | 10 lat |
| Waga: | 29 kg |
| Wysokość: | 1800 mm |
| Szerokość: | 1200 mm |
| Głębokość: | 450 mm |
| Udźwig: | 1200 kg |
| Liczba półek: | 4 |
| Materiał półki: | Blacha perforowana |
| Nośność regału: | 1200 kg |
| Seria modelowa: | RP5 |
| Typ regału: | lekki |
| Wykończenie powierzchni: | lakier proszkowy |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz





