👉 TYLKO DO WIELKANOCY – DODATKOWY RABAT -15% z kodem WIELKANOC15
Outletowy regał metalowy Trestles RP6 1500x750x300, nośność 200 kg, 4 półki, jasnoszary – wytrzymały i stabilny
Kod: RP6-4Opis szczegółowy produktu
Profesjonalny regał magazynowy przeznaczony do intensywnego użytkowania.
Solidna konstrukcja zapewnia wysoką nośność oraz bezpieczne przechowywanie towarów.
AKCE do regału metalowego 1500x750x300 mm o łącznej nośności 200 kg
Regał półkowy nadaje się do garaży, magazynów, sklepów, piwnic, warsztatów, archiwów, biur, a nawet spiżarni, ale także do dużych sklepów lub przemysłu.
Ze względu na ich zastosowanie nazywane są regałami lub regałami magazynowymi.
Malujemy półki w standardowych odcieniach
RAL, przy użyciu metody malowania proszkowego.
Odcień koloru to RAL7035
Zaletą jest Bezśrubowa konstrukcja i łatwy montaż.
Wysokość półek jest regulowana i w razie potrzeby można ją zmienić w dowolnym momencie. Dzięki temu półki można w pełni dostosować do aktualnych potrzeb w zakresie przechowywania.
Ten regał zawiera cztery półki.
Obróbka powierzchni konstrukcji:
Ochronę przed korozją i warunkami atmosferycznymi zapewnia malowanie proszkowe całej konstrukcji. Połączenie wysokiej jakości stali i powłoki proszkowej zapewnia długą żywotność regałów.
Dlaczego warto wybrać regały metalowe TRESTLES?
- duża stabilność
- Gwarantowany udźwig
- doskonała ergonomia,
- bezkonkurencyjny stosunek jakości do ceny,
- produkcja jest realizowany w pełni Zautomatyzowany linie produkcyjne w naszym Trestles a.s.
Wideo instalacyjne:
Drodzy klienci, w przypadku potrzeby zamówienia większej ilości regałów, których nie posiadamy w magazynie w wymaganej ilości w naszym sklepie internetowym, prosimy o kontakt mailowy shop@trestles.pl lub telefoniczny 605 180 144, a my wyprodukujemy nasze regały w wymaganej ilości z terminem dostawy w ciągu tygodnia. TRESTLES jest największym producentem regałów i urządzeń przeładunkowych w Europie o zdolności produkcyjnej kilkudziesięciu tysięcy regałów tygodniowo.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Metalowe regały Trestles – stabilne, wytrzymałe i produkowane w Czechach. |
|---|---|
| Gwarancja: | 10 lat |
| Waga: | 7.5 kg |
| Wysokość: | 1500 mm |
| Szerokość: | 750 mm |
| Głębokość: | 300 mm |
| Udźwig: | 200 kg |
| Kolor: | Jasnoszary |
| Liczba półek: | 4 |
| Nośność półki: | 50 kg |
| Nośność regału: | 200 kg |
| Seria modelowa: | RP6 |
| Typ regału: | lekki |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz





