👉 TYLKO DO WIELKANOCY – DODATKOWY RABAT -15% z kodem WIELKANOC15
Regał Trestles T76 do przechowywania profili - moduł dodatkowy
Kod: T76APR-5017Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Profesjonalny system regałowy umożliwiający łatwą rozbudowę według potrzeb magazynu.
Modułowa konstrukcja pozwala na tworzenie ciągów regałowych o dowolnej długości.
Regał do przechowywania profili jest odpowiedni do przechowywania rur lub innych materiałów prętowych.
Do produkcji półki użyto wysokiej jakości materiałów.
Możliwości ustawienia są nieograniczone.
- Stabilna konstrukcja
- Do produkcji wykorzystywane są wysokiej jakości materiały
Dostarczamy w kolorze niebieskim (powłoka proszkowa RAL5017)
SŁUŻY DO POWIĘKSZENIA MIEJSCA DO PRZECHOWYWANIA MODUŁU GŁÓWNEGO:
przykłady rozszerzeń:


W TEN SPOSÓB MOŻNA KONTYNUUOWAĆ I SKŁADAĆ DOWOLNĄ LICZBĘ MODUŁÓW!!!
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | T76 - regały na profile |
|---|---|
| Gwarancja: | 10 lat |
| Waga: | 7.8 kg |
| Wysokość: | 1501 mm |
| Szerokość: | 330 mm |
| Głębokość: | 606 mm |
| Seria modelowa: | T76 |
| Typ regału: | ciężki |
| Wykończenie powierzchni: | lakier proszkowy |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz





