👉 TYLKO DO WIELKANOCY – DODATKOWY RABAT -15% z kodem WIELKANOC15
Regał półkowy Trestles RNDU-KCQ 2200x900x450, nośność 875 kg, 5 półek, ocynkowany
Kod: RNDU-KCQ45-5ZOpis szczegółowy produktu
Profesjonalny regał magazynowy przeznaczony do intensywnego użytkowania.
Solidna konstrukcja zapewnia wysoką nośność oraz bezpieczne przechowywanie towarów.
Ocynkowany regał półkowy 2200x900x450 mm o całkowitej nośności 875 kg
Regał półkowy nadaje się do garaży, magazynów, sklepów, piwnic, warsztatów, archiwów, biur, a nawet spiżarni, ale także do dużych sklepów lub przemysłu.
Ze względu na ich zastosowanie nazywane są regałami magazynowymi.
Zaletą jest Bezśrubowa konstrukcja i łatwy montaż.
Wysokość półek jest regulowana i w razie potrzeby można ją zmienić w dowolnym momencie. Dzięki temu półki można w pełni dostosować do aktualnych potrzeb w zakresie przechowywania.
Ten regał jest wyposażony w pięć półek.
Obróbka powierzchni konstrukcji:
Ocynkowane wykończenie zapewnia naszym regałom wysoką odporność na korozję i czynniki zewnętrzne. Metoda ta zapewnia długą żywotność, estetyczny wygląd i łatwą konserwację. Półki wykonane są z płyty wiórowej.
Dlaczego warto wybrać regały metalowe TRESTLES?
- duża stabilność
- Gwarantowany udźwig
- doskonała ergonomia,
- bezkonkurencyjny stosunek jakości do ceny,
- produkcja jest realizowany w pełni Zautomatyzowany linie produkcyjne w naszym Trestles a.s.
Wideo instalacyjne:
Drodzy klienci, w przypadku potrzeby zamówienia większej ilości regałów, których nie posiadamy w magazynie w wymaganej ilości w naszym sklepie internetowym, prosimy o kontakt mailowy shop@trestles.pl lub telefoniczny 605 180 144, a my wyprodukujemy nasze regały w wymaganej ilości z terminem dostawy w ciągu tygodnia. TRESTLES jest największym producentem regałów i urządzeń przeładunkowych w Europie o zdolności produkcyjnej kilkudziesięciu tysięcy regałów tygodniowo.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | RNDU-KUI - lekkie regały EKO |
|---|---|
| Gwarancja: | 10 lat |
| Waga: | 21 kg |
| Wysokość: | 2200 mm |
| Szerokość: | 900 mm |
| Głębokość: | 450 mm |
| Udźwig: | 875 kg |
| Liczba półek: | 5 |
| Materiał półki: | EKO 4 mm |
| Pojemność półki: | 175 kg |
| Obróbka powierzchni: | ocynk |
| Nośność regału: | 875 kg |
| Seria modelowa: | RNDU-KCQ |
| Typ regału: | lekki |
| Wykończenie powierzchni: | pozink |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz





