👉 TYLKO DO WIELKANOCY – DODATKOWY RABAT -15% z kodem WIELKANOC15
Regał półkowy Trestles RP6 1800x750x300, nośność 250 kg, 5 półek, jasnoszary
Kod: RP6-5Opis szczegółowy produktu
Profesjonalny regał magazynowy przeznaczony do intensywnego użytkowania.
Solidna konstrukcja zapewnia wysoką nośność oraz bezpieczne przechowywanie towarów.
Wyprzedaż na Metalowy regał półkowy 1800x750x300 mm o całkowitej nośności 250 kg
Regał półkowy nadaje się do garaży, magazynów, sklepów, piwnic, warsztatów, archiwów, biur, a nawet spiżarni, ale także do dużych sklepów lub przemysłu.
Ze względu na ich zastosowanie nazywane są regałami lub regałami magazynowymi.
Malujemy półki w standardowych odcieniach
RAL, przy użyciu metody malowania proszkowego.
Odcień koloru to RAL7035
Zaletą jest Bezśrubowa konstrukcja i łatwy montaż.
Wysokość półek jest regulowana i w razie potrzeby można ją zmienić w dowolnym momencie. Dzięki temu półki można w pełni dostosować do aktualnych potrzeb w zakresie przechowywania.
Ten regał jest wyposażony w pięć półek.
Obróbka powierzchni konstrukcji:
Ochronę przed korozją i warunkami atmosferycznymi zapewnia malowanie proszkowe całej konstrukcji. Połączenie wysokiej jakości stali i powłoki proszkowej zapewnia długą żywotność regałów.
Dlaczego warto wybrać regały metalowe TRESTLES?
- duża stabilność
- Gwarantowany udźwig
- doskonała ergonomia,
- bezkonkurencyjny stosunek jakości do ceny,
- produkcja jest realizowany w pełni Zautomatyzowany linie produkcyjne w naszym Trestles a.s.
Wideo instalacyjne:
Drodzy klienci, w przypadku potrzeby zamówienia większej ilości regałów, których nie posiadamy w magazynie w wymaganej ilości w naszym sklepie internetowym, prosimy o kontakt mailowy shop@trestles.pl lub telefoniczny 605 180 144, a my wyprodukujemy nasze regały w wymaganej ilości z terminem dostawy w ciągu tygodnia. TRESTLES jest największym producentem regałów i urządzeń przeładunkowych w Europie o zdolności produkcyjnej kilkudziesięciu tysięcy regałów tygodniowo.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Regały z półką drewnianą |
|---|---|
| Gwarancja: | 10 lat |
| Waga: | 8 kg |
| EAN: | 8595102430708 |
| Wysokość: | 1800 mm |
| Szerokość: | 750 mm |
| Głębokość: | 300 mm |
| Udźwig: | 250 kg |
| Liczba półek: | 5 |
| Materiał półki: | Blacha |
| Nośność regału: | 250 kg |
| Seria modelowa: | RP6 |
| Typ regału: | lekki |
| Wykończenie powierzchni: | lakier proszkowy |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz





