👉 TYLKO DO WIELKANOCY – DODATKOWY RABAT -15% z kodem WIELKANOC15
Regał na opony Trestles RR2-AU 1800x1000x500, nośność 600 kg, 3 półki, niebieski
Kod: 1059692Opis szczegółowy produktu
Idealny do magazynu, warsztatu, garażu lub piwnicy.
Solidny regał półkowy zapewnia wygodne i uporządkowane przechowywanie.
Regał na opony o wymiarach 1800x1000x500 mm to praktyczne i oszczędzające miejsce rozwiązanie do przechowywania i porządkowania opon i kół w garażu, warsztacie lub magazynie.
Ta niebieska półka wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają wytrzymałość i trwałość produktu.
Zaletą jest Bezśrubowa konstrukcja i łatwy montaż.
Regał został zaprojektowany tak, aby zapewnić stabilność i bezpieczeństwo podczas przechowywania opon. Konstrukcja jest wytrzymała i odporna na obciążenia, zapewniając bezpieczne przechowywanie opon lub kół.
Obróbka powierzchni konstrukcji:
Ochronę przed korozją i warunkami atmosferycznymi zapewnia malowanie proszkowe całej konstrukcji. Połączenie wysokiej jakości stali i powłoki proszkowej zapewnia długą żywotność regałów. Odcień koloru to RAL5017
Dlaczego warto wybrać regały metalowe TRESTLES?
- duża stabilność
- Gwarantowany udźwig
- doskonała ergonomia,
- bezkonkurencyjny stosunek jakości do ceny,
- produkcja jest realizowany w pełni Zautomatyzowany linie produkcyjne w naszym Trestles a.s.
Wideo instalacyjne:
zdjęcie jest ilustracją
Drodzy klienci, w przypadku potrzeby zamówienia większej ilości regałów, których nie posiadamy w magazynie w wymaganej ilości w naszym sklepie internetowym, prosimy o kontakt mailowy shop@trestles.pl lub telefoniczny 605 180 144, a my wyprodukujemy nasze regały w wymaganej ilości z terminem dostawy w ciągu tygodnia. TRESTLES jest największym producentem regałów i urządzeń przeładunkowych w Europie o zdolności produkcyjnej kilkudziesięciu tysięcy regałów tygodniowo.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Regały specjalne |
|---|---|
| Gwarancja: | 10 lat |
| Waga: | 15.7 kg |
| Wysokość: | 1800 mm |
| Szerokość: | 1000 mm |
| Głębokość: | 500 mm |
| Udźwig: | 600 kg |
| Liczba półek: | 3 |
| Materiał półki: | Płyta wiórowa 8 mm |
| Nośność regału: | 600 kg |
| Seria modelowa: | RR2-AU |
| Typ regału: | specjalny |
| Wykończenie powierzchni: | lakier proszkowy |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz





