👉 TYLKO DO WIELKANOCY – DODATKOWY RABAT -15% z kodem WIELKANOC15
Wózek półkowy HIGH
Kod: W05-MODRA W05-SEDA Wybierz wariantOpis szczegółowy produktu
Wielofunkcyjny wózek transportowy przeznaczony głównie do przewożenia ładunków np. w magazynach, warsztatach, halach produkcyjnych itp.
- idealny pomocnik do transportu ładunków o łącznej ładowności do 250 kg
- Nośność półki wynosi 50 kg
- Konstrukcja wykonana z wysokiej jakości rur stalowych koła skrętne, w tym 2 koła z hamulcem
- Koła są zamontowane na łożyskach tocznych, zapewniając w ten sposób płynną jazdę i łatwą obsługę
- Jakość farby jest malowana proszkowo RAL 5017, RAL7031
- Jakość, wytrzymałość i trwałość zapewnia nasza produkcja w Trestles a.s.
- Każda podłoga wykonana jest ze sklejki
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Wózki transportowe |
|---|---|
| Gwarancja: | 10 lat |
| Wysokość: | 904 mm |
| Szerokość: | 502 mm |
| Kolor: | Niebieski, szary |
| Długość: | 1061 mm |
| Nośność: | 250 kg |
| Wykończenie powierzchni: | Malowanie proszkowe |
| Koła: | obrotowe (2 z hamulcem) |
| Wymiary platformy: | 940 × 435 mm |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz





