👉 TYLKO DO WIELKANOCY – DODATKOWY RABAT -15% z kodem WIELKANOC15
Wózek półkowy TREK
Kod: W07N-5017Opis szczegółowy produktu
Wielofunkcyjny wózek transportowy zaprojektowany do przewożenia ładunków w magazynach, warsztatach, halach produkcyjnych.
Wózek transportowy półkowy:
- konstrukcja ogona
- dno ze sklejki półka + podstawa
- cztery kółka skrętne o średnicy 100 mm, w tym dwa kółka z hamulcem
- malowanie proszkowe RAL5017
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Wózki transportowe |
|---|---|
| Gwarancja: | 10 lat |
| Waga: | 27.43 kg |
| Wysokość: | 898 mm |
| Szerokość: | 504 mm |
| Długość: | 1071 mm |
| Nośność: | 250 kg |
| Udźwig półki: | 50 kg |
| Koła: | obrotowe (2 z hamulcem) |
| Liczba półek: | 2 + podstawa |
| Wymiary platformy: | 940 × 435 mm |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz





