👉 TYLKO DO WIELKANOCY – DODATKOWY RABAT -15% z kodem WIELKANOC15
Kosz druciany Feroplast KS44 386x886x120, czarny
Kod: TF-KS44-9005Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Kosz druciany na półki Feroplast KS44, czarny Oddzielny kosz druciany to szybki sposób na zmodyfikowanie półki, aby lepiej służyła do codziennego przechowywania. Wstaw kosz w miejsce oryginalnej półki i uzyskaj miejsce do przechowywania, w którym małe przedmioty nie przesuwają się i są łatwiejsze do zorganizowania. Do jakich półek przeznaczony jest kosz ✅ Kompatybilny z półkami: RNDU-KCQ i RNDU-KUI ✅ Wymiary półki: mm szerokości i mm głębokości ✅ Wymiar kosza: x886x120 mm ✅ Nośność kosza: do 50 kg Wymiana półki z koszem (bez narzędzi) ) Usunięcie oryginalnej drewnianej półki z regału. ) Wstaw kosz druciany na tym samym poziomie co oryginalna półka. ) Sprawdzić osadzenie kosza i równomierne osadzenie na belkach. Gotowe - wymiana jest szybka i bez użycia narzędzi. Kiedy kosz druciany ma największy sens ✅ małe i lżejsze przedmioty, które trudniej utrzymać na półce (akcesoria, materiały eksploatacyjne, opakowania, tkaniny) ✅ rzeczy, które chcesz mieć szybko pod ręką i wyraźnie posegregowane ✅ gdy chcesz wykorzystać część półki w inny sposób niż klasyczna pełna półka Dlaczego warto wybrać kosze Feroplast FEROPLAST to renomowany producent drucianych ekspozytorów programowych, firmowych i promocyjnych, stojaków sprzedażowych i innych elementów reklamowych. Specjalizuje się w produkcji asortymentu drucianego, stojaków i stref POS w dużych ilościach i jest jednym z głównych graczy na rynku europejskim. Jesteś zainteresowany większymi ilościami koszy? Jeśli potrzebujesz zamówić większą liczbę koszy drucianych, napisz do nas na adres shop@trestles.cz lub zadzwoń +420 603 954 949.Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Systemy druciane |
|---|---|
| Gwarancja: | 10 lat |
| Waga: | 3 kg |
| EAN: | 8595102468404 |
| Kolor: | Czarny |
| materiał: | ocel |
| Głębokość kosza: | 386 mm |
| Wysokość kosza: | 120 mm |
| Szerokość kosza: | 886 mm |
| Wykończenie powierzchni: | Malowanie proszkowe |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz





