👉 TYLKO DO WIELKANOCY – DODATKOWY RABAT -15% z kodem WIELKANOC15
Kosz druciany Ks12, 536(h)x1235(h)x150(h) mm
Kod: TF-KS12-9003Opis szczegółowy produktu
Kluczowe cechy: Konstrukcja z dolnego drutu - solidna konstrukcja zapewnia stabilność i długą żywotność. Malowany farbą comaxite w odcieniu white RAL 9003 - białe wykończenie chroni materiał i nadaje nowoczesny wygląd. Wkładka na półkę - łatwy dostęp i przejrzysta organizacja przechowywanych przedmiotów. Uniwersalne zastosowanie - nadaje się do magazynów, warsztatów, sklepów, gospodarstw domowych lub archiwów. Praktyczny, trwały i łatwy do umieszczenia segregator zapewniający maksymalną przejrzystość i organizację! Producentem oferowanego przez nas programu drutowego jest wyłącznie czeska firma FEROPLAST spol. s r.o., www.feroplast.czParametry dodatkowe
| Kategoria: | Systemy druciane |
|---|---|
| Gwarancja: | 10 lat |
| Waga: | 4.96 kg |
| Kolor: | biały |
| Obróbka powierzchni: | Malowanie farbą Comaxit |
| materiał: | stal, ocel |
| Szerokość koszyka: | 1235 mm |
| Głębokość kosza: | 536 mm |
| Wysokość kosza: | 150 mm |
| Szerokość kosza: | 1235 mm |
| Wykończenie powierzchni: | Malowanie proszkowe |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz





