Kosz druciany - Ks25, 290(h)x290(w)x555(h) mm
Kod: TF-KS25-9003Opis szczegółowy produktu
D Kosz druciany 290 × 290 × 555 mm
Zaprojektowany głównie jako kosz na pranie, ale może być również używany do przechowywania innych przedmiotów i sprzętu.
Kluczowe cechy:
- Konstrukcja: Stabilna konstrukcja z litego drutu zapewnia niezawodność i trwałość. Wyposażony jest w oczka do zawieszania i uchwyt do łatwego przenoszenia całego kosza.
- Dno: Dno wykonane jest z tego samego wytrzymałego drutu co cała konstrukcja. Zapewnia to przewiewność całego kosza.
- Materiał: Wysokiej jakości konstrukcja z drutu, odporna na odkształcenia i łatwa w utrzymaniu.
- Wykończenie powierzchni: Malowany farbą comaxite w odcieniu white RAL 9003, która chroni przed korozją i zapewnia długą żywotność.
Dzięki swojej wszechstronności jest idealny nie tylko jako kosz na pranie , ale także do przechowywania zabawek lub innego sprzętu w domach, biurach lub przestrzeniach komercyjnych.
Producentem oferowanego przez nas programu drucianego jest wyłącznie czeska firma FEROPLAST spol. s r.o., www.feroplast.cz
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Systemy druciane |
|---|---|
| Gwarancja: | 10 lat |
| Waga: | 1.1 kg |
| Kolor: | biały |
| Obróbka powierzchni: | Malowanie farbą Comaxit |
| materiał: | stal, ocel |
| Szerokość koszyka: | 290 mm |
| Głębokość kosza: | 290 mm |
| Wysokość kosza: | 555 mm |
| Szerokość kosza: | 290 mm |
| Wykończenie powierzchni: | Malowanie proszkowe |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.





