Kosz druciany Ks14, 300(wys.)x625(szer.)x180(wys.) mm
Kod: TF-KS14-9003Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Kluczowe cechy:
- Wkładana półka - zapewnia lepszą organizację i łatwy dostęp do przechowywanych przedmiotów.
- Solidna konstrukcja druciana - rozsypuje przedmioty i utrzymuje je na miejscu.
- Malowany farbą comaxite w kolorze białym RAL 9003- białe wykończenie zapewniające nowoczesny wygląd i ochronę przed uszkodzeniami i korozją.
Idealne rozwiązanie do magazynów, sklepów i domów, gdzie przestrzeń do przechowywania musi być efektywnie wykorzystana.
Producentem oferowanego przez nas programu drucianego jest wyłącznie czeska firma FEROPLAST spol. s r.o., . www.feroplast.cz
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Systemy druciane |
|---|---|
| Gwarancja: | 10 lat |
| Waga: | 4 kg |
| Kolor: | biały |
| Obróbka powierzchni: | Malowanie farbą Comaxit |
| materiał: | stal, ocel |
| Szerokość koszyka: | 625 mm |
| Głębokość kosza: | 300 mm |
| Wysokość kosza: | 180 mm |
| Szerokość kosza: | 625 mm |
| Wykończenie powierzchni: | Malowanie proszkowe |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.





