👉 TYLKO DO WIELKANOCY – DODATKOWY RABAT -15% z kodem WIELKANOC15
Stół warsztatowy Igy12
Kod: PRS2-5017Opis szczegółowy produktu
Warsztatowy stół warsztatowy Igy12 z drewnianym blatem to specjalny rodzaj stołu warsztatowego przeznaczonego do warsztatów i zajęć rzemieślniczych, który ma powierzchnię roboczą wykonaną z drewna. Ten typ stołu jest popularny ze względu na swoją estetykę, naturalność i odporność na zużycie.
Wymiary: 970(h) x 1195(w) x 615(d) mm
Wymiar obszaru roboczego: 1195 x 595 mm
Szerokość dolnej półki: 226 mm
Blat roboczy wykonany ze sklejki o grubości 30 mm
- Konstrukcja stalowa
- Obróbka powierzchni farbą proszkową RAL5017 (niebieski)
- waga 34 kg
Ten typ stołu ma naturalny wygląd, który dodaje ciepłej i przyjaznej atmosfery do warsztatu.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Stoły warsztatowe |
|---|---|
| Gwarancja: | 10 lat |
| Waga: | 33.7 kg |
| 2ysokość stołu: | 970 mm |
| Głębokość dolnej półki: | 226 mm |
| Głębokość powierzchni roboczej: | 595 mm |
| Głębokość stołu: | 615 mm |
| Szerokość dolnej półki: | 1155 mm |
| Szerokość powierzchni roboczej: | 1195 mm |
| Szerokość stołu: | 1195 mm |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz





