👉 Tylko do wtorku – wiosenna promocja -10% na wszystko z kodem SLONECZKO10
Stół warsztatowy Igy18
Kod: PRS18-5017Opis szczegółowy produktu
Nasz stół warsztatowy wyposażony jest w wysokiej jakości blat roboczy ze sklejki o grubości mm, który zapewnia stabilną i trwałą powierzchnię dla Twoich projektów. Stalowa konstrukcja zapewnia wytrzymałość i trwałość, a malowane proszkowo wykończenie w kolorze niebieskim(RAL5017) nadaje stołowi elegancki wygląd i chroni go przed czynnikami atmosferycznymi.
Nasz stół warsztatowy to połączenie jakości, designu i funkcjonalności.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Stoły warsztatowe |
|---|---|
| Gwarancja: | 10 lat |
| Waga: | 40.3 kg |
| 2ysokość stołu: | 970 mm |
| Głębokość dolnej półki: | 226 mm |
| Głębokość powierzchni roboczej: | 595 mm |
| Głębokość stołu: | 615 mm |
| Szerokość dolnej półki: | 1755 mm |
| Szerokość powierzchni roboczej: | 1795 mm |
| Szerokość stołu: | 1795 mm |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.





