👉 TYLKO DO WIELKANOCY – DODATKOWY RABAT -15% z kodem WIELKANOC15
Kosz druciany Ks10, 200(wys.)x415(szer.)x370(wys.) mm
Kod: TF-KS10-9003Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Kluczowe cechy: Opcjonalne przegrody:Koszyk można wyposażyć w przegrody umożliwiające łatwe oddzielenie przechowywanych przedmiotów i poprawiające przejrzystość. Separate use: Nawet bez przegród, kosz oferuje wystarczającą ilość miejsca do wygodnego przechowywania i przejrzystej organizacji mniejszych przedmiotów. Wykończenie powierzchni: Malowany farbą comaxite w odcieniu white RAL 9003, która chroni przed korozją i zapewnia długą żywotność. Konstrukcja dna:Kosz wykonany jest z mocnego drutu, co gwarantuje długą żywotność i stabilność. Producentem oferowanego przez nas programu drucianego jest wyłącznie czeska firma FEROPLAST spol. s r.o., www.feroplast.czParametry dodatkowe
| Kategoria: | Systemy druciane |
|---|---|
| Gwarancja: | 10 lat |
| Waga: | 2.9 kg |
| Kolor: | biały |
| Obróbka powierzchni: | Malowanie farbą Comaxit |
| materiał: | stal, ocel |
| Szerokość koszyka: | 415 mm |
| Głębokość kosza: | 200 mm |
| Wysokość kosza: | 370 mm |
| Szerokość kosza: | 415 mm |
| Wykończenie powierzchni: | Malowanie proszkowe |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz





