👉 TYLKO DO WIELKANOCY – DODATKOWY RABAT -15% z kodem WIELKANOC15
Kosz druciany Ks13, 300(wys.)x1000(szer.)x180(wys.) mm
Kod: TF-KS13-9003Opis szczegółowy produktu
Kluczowe cechy: - Wkładana półka - zapewnia lepszą organizację i łatwy dostęp do przechowywanych przedmiotów. - Solidna konstrukcja druciana - rozsypuje przedmioty i utrzymuje je na miejscu. - Pomalowany farbą comaxite w odcieniu białym RAL 9003 - białe wykończenie zapewniające nowoczesny wygląd i ochronę przed uszkodzeniami i korozją. Idealne rozwiązanie dla magazynów, sklepów i domów, w których przestrzeń do przechowywania musi być efektywnie wykorzystana. Producentem oferowanego przez nas programu drucianego jest wyłącznie czeska firma FEROPLAST spol. s r.o.,www.feroplast.czParametry dodatkowe
| Kategoria: | Systemy druciane |
|---|---|
| Gwarancja: | 10 lat |
| Waga: | 4.8 kg |
| Kolor: | biały |
| Obróbka powierzchni: | Malowanie farbą Comaxit |
| materiał: | stal, ocel |
| Szerokość koszyka: | 1000 mm |
| Głębokość kosza: | 300 mm |
| Wysokość kosza: | 180 mm |
| Szerokość kosza: | 1000 mm |
| Wykończenie powierzchni: | Malowanie proszkowe |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz





