👉 TYLKO DO WIELKANOCY – DODATKOWY RABAT -15% z kodem WIELKANOC15
Kosz druciany - Ks26, 290(h)x400(w)x540(h) mm
Kod: TF-KS26-9003Opis szczegółowy produktu
D Kosz druciany 400 x 290 x 540 mm Zaprojektowany głównie jako kosz na pranie, ale może być również używany do przechowywania innych przedmiotów i sprzętu. Kluczowe cechy: Konstrukcja: Stabilna konstrukcja z litego drutu zapewnia niezawodność i trwałość. Wyposażony jest w oczka do zawieszania i uchwyt do łatwego przenoszenia całego kosza. Dno: Dno wykonane jest z tego samego wytrzymałego drutu, co cała konstrukcja. Zapewnia to przewiewność całego kosza. Materiał: Wysokiej jakości konstrukcja z drutu, odporna na odkształcenia i łatwa w utrzymaniu. Wykończenie powierzchni: Malowany farbą comaxite w odcieniu white RAL 9003, która chroni przed korozją i zapewnia długą żywotność. Dzięki swojej wszechstronności idealnie nadaje się nie tylko jako kosz na pranie , ale także do przechowywania zabawek lub innego sprzętu w domach, biurach lub lokalach użytkowych. Producentem oferowanego przez nas programu drucianego jest wyłącznie czeska firma FEROPLAST spol. s r.o.www.feroplast.czParametry dodatkowe
| Kategoria: | Systemy druciane |
|---|---|
| Gwarancja: | 10 lat |
| Waga: | 1.3 kg |
| Kolor: | biały |
| Obróbka powierzchni: | Malowanie farbą Comaxit |
| materiał: | stal, ocel |
| Szerokość koszyka: | 400 mm |
| Głębokość kosza: | 290 mm |
| Wysokość kosza: | 540 mm |
| Szerokość kosza: | 400 mm |
| Wykończenie powierzchni: | Malowanie proszkowe |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz





