Kosz druciany KS30 do półki o głębokości 400 mm, 350(h)x800(w)x120(h) mm
Kod: TF-KS30-9003Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Kluczowe cechy:
✅ Kompatybilność ze stojakami SUPER HIT - idealnie pasuje do naszych stojaków o głębokości 350 mm.
✅ Separate use - oferuje dużo miejsca do przejrzystego przechowywania.
✅ Długa konstrukcja - mocny drut zapewnia stabilność i trwałość.
✅ Obróbka powierzchni - malowana komaksytem w odcieniu białym RAL 9003, chroni przed korozją.
Producentem oferowanego przez nas programu przewodów jest wyłącznie czeska firma FEROPLAST spol. s r.o., www.feroplast.cz
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Kosze magazynowe na półki |
|---|---|
| Gwarancja: | 10 lat |
| Waga: | 1.8 kg |
| Kolor: | biały |
| Obróbka powierzchni: | Malowanie farbą Comaxit |
| materiał: | stal, ocel |
| Głębokość kosza: | 350 mm |
| Wysokość kosza: | 120 mm |
| Szerokość kosza: | 800 mm |
| Wykończenie powierzchni: | Malowanie proszkowe |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.





