👉 TYLKO DO WIELKANOCY – DODATKOWY RABAT -15% z kodem WIELKANOC15
Rozdzielacz drutu Ks15, 183(w)x335(h) mm
Kod: TF-KS15-9003Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Kluczowe cechy: Solidna konstrukcja:Wykonany z wysokiej jakości drutu, który jest wystarczająco mocny, aby wytrzymać normalne użytkowanie i pomaga utrzymać stabilność przechowywanych przedmiotów. Elastyczny w użyciu: Idealny do organizowania mniejszych przedmiotów, które należy oddzielić. Malowany farbą comaxite w odcieniu white RAL 9003, która chroni przed korozją i zapewnia długą żywotność, ale także chroni przed zużyciem i uszkodzeniami. Długa konstrukcja:Kosz wykonany jest z mocnego drutu, co gwarantuje długą żywotność i stabilność. Producentem oferowanego przez nas programu drutu jest wyłącznie czeska firma FEROPLAST spol. s r.o., www.feroplast.czParametry dodatkowe
| Kategoria: | Systemy druciane |
|---|---|
| Gwarancja: | 10 lat |
| Waga: | 1 kg |
| Wysokość: | 335 mm |
| Szerokość: | 183 mm |
| Kolor: | biały |
| materiał: | stal, ocel |
| Wykończenie powierzchni: | Malowanie proszkowe |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz





